Karate Diksmuide: De karateschool waar families plezier beleven!

Naar goede gewoonte organiseerde onze Diksmuidse karateschool een familietraining. Tijdens deze open training krijgen familieleden en vrienden van onze leerlingen de kans om samen op een leuke manier een kennismakingsles karate te beleven. Ook dit jaar zorgden onze leerlingen voor een mooie opkomst, wat zo’n training extra leuk maakt natuurlijk. Heel wat ouders, broers en zussen vonden op zaterdag 7 oktober de weg naar onze karateschool, en beleefden een bijzondere namiddag vol plezier en sportieve prestaties. Nadien vonden de meeste deelnemers nog even de tijd om als echte karateka’s te poseren voor de groepsfoto. Voor sommigen werd het de eerste stap naar een nieuwe hobby. Welkom in onze karateschool, laten we samen veel plezier beleven!