Begin er (weer) aan in 2015!

Happy2015

 

Hopelijk heeft iedereen samen met gezin, familie of vrienden kunnen genieten van de voorbije feestdagen. Ook wij wensen op onze beurt al onze leerlingen en hun familie een goede gezondheid en veel vreugde voor 2015! Het spreekt voor zich dat we iedereen ook veel Goju-karateplezier toewensen in een van onze karatescholen. Als je toevallig familieleden of vrienden stoutmoedig goede voornemens hebt horen uitspreken, laat dan zeker niet na om te praten over karate. Onze leerlingen zijn onze beste reclame, wie is er immers beter geplaatst om vol overtuiging en enthousiasme te vertellen hoe leuk het wel is om je een of meermaals per week naar de dojo te begeven, om er samen te oefenen en bij te leren?

Karate is een uitstekende activiteit om het nieuwe jaar bewuster, gezonder en fitter te beleven. Anders dan in vele fitness-centra waar vooral je maandelijkse abonnement en je verbruik aan de bar telt, kom je in de dojo samen met vrienden, waar je telkens weer opnieuw zowel in groep als individueel wordt begeleid. Je vooruitgang wordt niet enkel beloond met zichtbaar betere uitvoeringen, een betere conditie en  groeiend zelfvertrouwen maar ook bevestigd met certificaten en gekleurde banden na een succesvol examen. We gaan samen naar stages, wedstrijden en richten zelfs een eigen trainingsweekend in.  We proberen dan ook zo veel mogelijk aangename en succesmomenten aan te bieden die voor iedereen haalbaar zijn, zo blijf je het hele jaar door gemotiveerd om verder te doen. Je moet wel gek zijn om niet aan karate te doen, vind je ook niet?

We staan klaar met open armen en verwachten jullie allemaal ook dit jaar in de dojo!

 

Namens de lesgevers en assistenten van onze karatescholen

Joachim Van Opstal, Chief Instructor

Christian Grosemans, Dojo Instructor

Jill, Rudi en Gilbert, assistent lesgevers